KONST / Litografier / Färglitografi 16197424
nr 1619 7424
Färglitografi
Luciano Pavarotti (1935-2007), Julkaktus. Signerad, numrerad 141/299, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 44,5x32,5, yttermått inklusive ram: 69x57
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:18:04
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)